КОНФЕРЕНЦІЯ

5 листопада 2016 року ми вкотре збираємо кращих професіоналів з управління проектами, project менеджерів, resourse manager з України та світу на головній події осені у Львові - PM Weekend Conference.

По традиції, PM Weekend Conference стало місцем натхнення, демократичних та відкритих інтерактивних зустрічей людей, метою яких є інтеграція середовища, обмін досвідом і ідеями а також добрий відпочинок.

PM Weekend Conference –це місце зустрічі власників, продакт менеджерів та маркетологів, PM-ів IT-бізнесів, найкращих компаній, об'єднаних спільними цінностями – вчитись новому і покращувати свій бізнес прямо зараз!

А ще PM Weekend - це нові зв'язки і чесне неформальне спілкування з колегами IT-підприємцями, які палають ідеями, що неодмінно змотивує і змусить знову повірити в свій продукт і заново полюбити свою справу!

В рамках конференції буде діяти 3 потоки за напрямками розвитку бізнесу ІТ:

CHOOSE

Your Plan

Price


<R2R>

поговоримо про задачі, перешкоди та взаємодію project manager, замовників, resource manager. Які цілі має ставити перед собою успішний менеджер і як ефективно приймати рішення і вирішувати конфлікти? Як мотивувати команду? Як правильно розуміти замовника? Як робити те, що насправді важливо? І навчимось долати стрес J.


<Product manager>

розглянемо різні тематичні області управління продуктом: від маркетингових досліджень і розробок до виведення продукту на ринок і оперування. Яку стратегію виходу на ринок обрати? Які складнощі і переваги чекають нас за кордоном? Як залучати західних клієнтів?


<Теорія Р>


поговоримо про Біблію проектного менеджера :) - чи існують якісь загальні правила успіху і чи варто їх дотримуватися?

В програмі виступів та практикумів:

 • Проджект менеджери і продакт менеджери: хто вони, якими інструментами керуються та які задачі вирішують?
 • Захист та безпека важливої інформації.
 • Управління проблемами та розставлення пріоритетів для ефективного вирішення складних ситуацій.
 • Динаміка в команді і важливість «бойового духу в команді».
 • Бізнес-напрями і критичні ресурси.
 • Практичне управління ресурсами.
 • Хто такі менеджери ресурсів і що вони роблять?
 • Поговоримо про навички успішного менеджера ресурсів

Лише факти:

 • Факт перший:
 • Mаксимум користі і ніякої води!

  Ми робимо цю конференцію, в першу чергу, для себе. Наша візія - максимальна користь з точки зору зростання для учасників. Рік після конференції повинен стати для всіх учасників роком руху тільки вперед.

 • Факт другий:
 • face2face meetings!

  Ми робимо цю конференцію, в першу чергу, для себе. Спілкування на PM Weekend не обмежується доповідями. Унікальне явище - відкриті для всіх традиційні посиденьки на афтепаті, на яких в невимушеній обстановці "палятся фішки" і "розкриваються таємниці".

 • Факт третій:
 • Cпікери-практики!

  Всі доповідачі на конференції- наші з Вами колеги, які розповідають про свій реальний досвід, який допоможе Вам вивести свій IT-бізнес на новий рівень.

Кому необхідно побувати на PM Weekend Conference?

 • resource manager
 • маркетологам
 • продакт менеджерам
 • PMs
 • власникам IT-бізнесів
 • топ-менеджерам IT-компаній
 • засновникам стартапів
 • розробникам, які мріють створити свій комерційний проект
 • компаніям, що надають послуги IT-бізнесам
 • Team-Leads, управлінці, HRs та всі зацікавлені представники інших професій або ті, хто лише починає свій шлях і хоче повчитись та набратись досвіду.

Хто з нами?

  Кращі project менеджерів, resourse manager, професіонали з управління та маркетингу продуктів з всієї України та світу, керівники і менеджери проектів, тімліди, IT-директори, директори з інновацій та розвитку, представники інших дотичних галузей.

  Пориньте в атмосферу минулих конференцій!

Вартість участі:
Перші 10 до 25.08

710 грн

До 16.09

980 грн

До 28.10

1180 грн.

До 5.11

1350 грн

Місце проведення - готель Супутник, вулиця Княгині Ольги, 116

Відгуки учасників LvivPMWeekend 2015:

Будемо раді Вас бачити разом з нами!

ПРОГРАМА

Програма на стадії розробки. В організаторів вирують дискусії та обговорення щодо тем, які будуть для Вас цікавими. Ви можете нам допомогти, вказавши, кого б Ви хотіли почути і про що б Ви хотіли поговорити.

Що вас цікавить?

Дякуємо Вам за Вашу допомогу :)

РЕЄСТРАЦІЯ

Якщо Ви хочете знайти нових знайомих серед PMів, отримати нові знання та практичні рішення, послухати доповіді та отримати відповіді на “болючі” теми, запропонувати свої ідеї та і просто класно і з користю провести час, тоді реєструйтесь та приходтьде до нас :)

СПІКЕРИ

Хочете принести неоціненну користь аудиторії?

Виступіть на PM Weekend

Макс Стрельцов
Менеджер проектів IT компанії Acceptic

Досвід управління проектами 2,5 роки. До IT керував проектами в реальних секторах економіки.До менеджменту прийшов з продажів. У вільний час займаюся проведенням тренінгів, організатор соціально-освітнього проекту "Профорієнтація"

Тема: "Диверсифікуйтесь!"

Тези : Доповiдь про те, як iнструменти продажників і маркетологів
можуть стати у нагодi менеджеру проектiв. Поговоримо про
шляхи набуття нових та на перший погляд не обов'язкових
навичок, якi можуть значно полегшити життя ПМу та замовнику.

Олексій Єгошин
Luxoft / Head of Department

Сертіфікованний тренер Luxoft Training Center з управління проектами та soft skills з 5 річним стажем викладання. Тільки за 2014-2016 роки провів більше 1000 годин тренінгів. Сертифікований PMP і MBA фахівець, постійно підвищує свій професійний рівень. 15 років роботи в IT-галузі, з яких понад 10 років на керівних позиціях в провідних IT і Telecom компаніях України (Квазар-Мікро, MTC, Infopulse і Luxoft). Величезний практичний досвід в міжнародних проектах, який продовжує постійно поповнюватися завдяки роботі в секторі розробки програмного забезпечення. Активний учасник і доповідач PM спільнот і тематичних конференцій з управління проектами

FB сторінка

Тема: "Вы PM и Ваш первый день работы - сегодня!"

BOOKS

Як відомо, книги допомагають знайти відповіді на тисячі питань, адже багато людей діляться своїм досвідом, показуючи з якими проблемами вони зустрілись і як їх вирішили. Але, оскільки в сучасному світі інформація оточує нас всюди, часто важко вибрати що саме прочитати для досягнення певної мети. Тому ми і попросили наших спікерів підібрати список книг, які варто прочитати.

AFTERPARTY

Не будуйте планів на вечір :)

Будь-яка конференція - динамічна робота, величезний потік інформації, нові знайомства (а, значить, потенційні партнери, інвестори, замовники та й просто - друзі). Щоб зміцнити відносини і просто дуже добре відпочити приходите на Afterparty Lviv PMWeekend 2016! Тут ви знайдете всіх спікерів і зможете продовжити спілкування з ними - вже в неформальній обстановці. Тут вас чекає welcome drink і частування.

ПАРТНЕРИ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Gift partner

Інформаційні партнери

Дружні компанії

КОВОРКІНГ І ХАКЕРСПЕЙС ПАРТНЕРИ

ОРГАНІЗАТОРИ

DAKIRY – консалтинговий центр у Львові. Наш основний акцент - цікавий та результативний networking :) . Ми організовуємо конференції, тренінги, майстер-класи, семінари та виставки.

АННА РИМАР
Операційний менеджер
+38(098)6582912
annar@dakiry.com.ua
МАР’ЯНА КІРА
PR-менеджер
+38(099)3265425
mkira@dakiry.com.ua